Messi: Nigdy nie przejdę do Realu
Lionel Messi zapewnił, że nigdy nie przejdzie do największego rywala Barcelony na krajowym podwórku, Realu Madryt. Gwiazdor Barçy dodał przy tym, że z drużyną ze stolicy Katalonii wiąże długą przyszłość.
Argentyńczyk zapewnił, że nie myśli o opuszczeniu Camp Nou i że kocha Barcelonę. Zapytany o ewentualną możliwość gry w barwach Realu Madryt, odpowiedział: "Nigdy nie przejdę tam, ani do żadnego innego klubu".
"Nigdy nie mów nigdy, ale moim wyborem jest pozostać tutaj. Moje relacje z Guardiolą zawsze były doskonałe. On stworzył tutaj zgrany zespół", dodał Messi.
"Zawsze chciałem tu pozostać, zakończyć karierę w Barcelonie, a potem może powrócić i pograć trochę w Argentynie. Chcę jednak, by moja kariera w Europie dobiegła końca właśnie tutaj", zapewnił.
W ostatnim czasie Messi był łączony z Interem Mediolan, jednak sam zainteresowany zdecydowanie zaprzeczył tym pogłoskom: "Dziękuję Massimo Morattiemu, ale moja kariera zakończy się w Barcelonie".
[źródło: Goal]
Argentyńczyk zapewnił, że nie myśli o opuszczeniu Camp Nou i że kocha Barcelonę. Zapytany o ewentualną możliwość gry w barwach Realu Madryt, odpowiedział: "Nigdy nie przejdę tam, ani do żadnego innego klubu".
"Nigdy nie mów nigdy, ale moim wyborem jest pozostać tutaj. Moje relacje z Guardiolą zawsze były doskonałe. On stworzył tutaj zgrany zespół", dodał Messi.
"Zawsze chciałem tu pozostać, zakończyć karierę w Barcelonie, a potem może powrócić i pograć trochę w Argentynie. Chcę jednak, by moja kariera w Europie dobiegła końca właśnie tutaj", zapewnił.
W ostatnim czasie Messi był łączony z Interem Mediolan, jednak sam zainteresowany zdecydowanie zaprzeczył tym pogłoskom: "Dziękuję Massimo Morattiemu, ale moja kariera zakończy się w Barcelonie".
[źródło: Goal]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)