Powrót do treningów, wraz z Adriano
Kilku zawodników, którzy nie wyjechali na zgrupowania kadr narodowych, odbyło dziś trening po środowej przerwie. Do trenujących dołączył Adriano, który wcześniej ćwiczył osobno.
Ostatnim, który opuścił klub był Dani Alves. Brazylijczyk udał się do Londynu, gdzie jego Canarinhos zagrają towarzyskie spotkanie ze Szkocją w ten weekend. Zamiast niego, na zajęciach stawił się jednak inny Brazylijczyk - Adriano. Zawodnik przez kilka ostatnich dni trenował indywidualnie, ale dziś dołączył już do innych "pozostałych".
Trening, kolejny raz odbył się wraz z piłkarzami Barçy B. Jedynymi zawodnikami podstawowego składu, jakich miał do dyspozycji Pep Guardiola to: Pinto, Keita, Jeffrén, Bojan i Adriano - podobnie jak Fontàs.
Trzech kontuzjowanych - Pedro, Puyol i Maxwell dalej pracuje indywidualnie i leczy swoje kontuzje.
Fotogaleria z treningu
[źródło: FCBarcelona.cat]
Ostatnim, który opuścił klub był Dani Alves. Brazylijczyk udał się do Londynu, gdzie jego Canarinhos zagrają towarzyskie spotkanie ze Szkocją w ten weekend. Zamiast niego, na zajęciach stawił się jednak inny Brazylijczyk - Adriano. Zawodnik przez kilka ostatnich dni trenował indywidualnie, ale dziś dołączył już do innych "pozostałych".
Trening, kolejny raz odbył się wraz z piłkarzami Barçy B. Jedynymi zawodnikami podstawowego składu, jakich miał do dyspozycji Pep Guardiola to: Pinto, Keita, Jeffrén, Bojan i Adriano - podobnie jak Fontàs.
Trzech kontuzjowanych - Pedro, Puyol i Maxwell dalej pracuje indywidualnie i leczy swoje kontuzje.
Fotogaleria z treningu
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)