Valdés: To było trudne do przyjęcia

Looky

25 marca 2011, 12:02

Brak komentarzy
Víctor Valdés wyznał, że informacja o chorobie Érika Abidala "spadła" na niego nieoczekiwanie i była niezwykle trudna do przyjęcia.

"Dowiedziałem się na krótko przed tym jak klub wydał oficjalne oświadczenie. Byłem sam, oglądałem mecz Bayernu z Interem w Lidze Mistrzów i poczułem się dotknięty. Nie mogłem z nikim porozmawiać, to było bardzo trudne", powiedział bramkarz Barçy w programie "El Larguero" na antenie radia Cadena Ser.

Valdés opowiadał, że gdy otrząsnął się po otrzymaniu tej smutnej informacji, skontaktował się z Xavim, który również był mocno poruszony tą wiadomością.

Wspominał, że on i cała drużyna była bardzo szczęśliwa, gdy następnego dnia Abidal odwiedził ich w Ciutat Esportiva, rozmawiał z nimi i wyjaśniał swoją sytuację. "Jedyną dobrą rzeczą było to, że zobaczyliśmy go następnego dnia i że był w dobrym stanie psychicznym", powiedział.

Odczucia Valdésa były podobne do tych Xaviego, który po tamtym treningu powiedział, że to Éric był tym, który "bardziej podtrzymywał innych na duchu".

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze