Barça trenowała na Donbas-Arenie
Barça trenowała już na pięknym, donieckim stadionie Donbas-Arena przed wtorkowym pojedynkiem Ligi Mistrzów Barcelona-Szachtar. Sesja treningowa odbyła sie wieczorem w poniedziałek. Udział brali wszyscy zawodnicy, którzy pojechali na Ukraine, za wyjątkiem Pinto. Rezerwowy Bramkarz Blaugrany trenował indywidualnie.
Zespół zameldował się w Doniecku tuż po południu, a pięć godzin później 20-osobowa kadra Barçy odbyła trening na głównej płycie pięciogwiazdkowego - w skali UEFA - stadionu Donbas-Arena. Stadion został oddany do użytku już w 2009 roku, a w przyszłym roku będzie jedną z arem EURO 2012, rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie.
Dzięki nowoczesnemu zapleczu stadionu, José Manuel Pinto mógł brać udział w indywidualnych zajęciach. Jest to spowodowane faktem, iż piłkarz od zeszłego tygodnia narzeka na ból kostki. Pinto trenował na boisku o sztucznej nawierzchni.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Zespół zameldował się w Doniecku tuż po południu, a pięć godzin później 20-osobowa kadra Barçy odbyła trening na głównej płycie pięciogwiazdkowego - w skali UEFA - stadionu Donbas-Arena. Stadion został oddany do użytku już w 2009 roku, a w przyszłym roku będzie jedną z arem EURO 2012, rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie.
Dzięki nowoczesnemu zapleczu stadionu, José Manuel Pinto mógł brać udział w indywidualnych zajęciach. Jest to spowodowane faktem, iż piłkarz od zeszłego tygodnia narzeka na ból kostki. Pinto trenował na boisku o sztucznej nawierzchni.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)