Wenger nie chce sprzedaży Fábregasa

Misiek

14 kwietnia 2011, 19:52

Brak komentarzy
Menedżer Arsenalu Londyn nie chce stracić swojej największej gwiazdy. Wobec tego poprosił właściciela angielskiego klubu o to, aby ten obiecał, iż w najbliższym okienku transferowym nie sprzeda Ceska Fábregasa.

Zdesperowany Arséne Wenger robi wszystko, aby Cesc Fábregas w przyszłym sezonie nadal grał na Emirates. Daily Mail informuje, że Francuz poprosił Stana Kroenke o wstrzymanie się ze sprzedażą kapitana Arsenalu. Dodał również, że ten piłkarz jest niezbędny w walce o tytuł mistrzowski.

Nie jest jednak tajemnicą, że pozyskaniem niespełna 24-letnim pomocnikiem bardzo poważnie zainteresowana Barcelona. Sam Fábregas nie ukrywa, że chętnie wróciłby do Dumy Katalonii.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze