Xavi priorytetem Manchesteru City

Rozwad

12 maja 2011, 15:17

Brak komentarzy
Katalońskie dziennik Sport i Mundo Deportivo jednym głosem cytują angielskie media, które informują, że Manchester City jest zainteresowany sprowadzeniem Xaviego, którego zwolennikiem jest Roberto Mancini.

Manchester City po zwycięstwie nad Tottenhamem (1:0) jest już pewny udziału w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, dlatego Mancini wspomagany milionami arabskich właścicieli już planuje wzmocnienia. Według angielskich mediów priorytetem Włocha jest Xavi, który miałby być odpowiedzialny za organizację gry w środku polu.

Manchester City liczy na transfer Ceska Fábregasa do Barcelony, co według Anglików ułatwiłoby kupno 31-letniego rozgrywającego. Według doniesień za Xaviego właściciele City są skłonni złożyć ofertę oscylującą w granicach 20 milionów funtów. Jednak znacznie bardzie hojni chcą oni być dla samego piłkarza, który miałby zarabiać 170 tysięcy euro tygodniowo. Oprócz Katalończyka w planach Manciniego znajdują się Bale oraz Eto'o, za którego zaoferowali Interowi bagatela 45 mln funtów.

[źródło: Mundo Deportivo/Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze