Xavi priorytetem Manchesteru City
Katalońskie dziennik Sport i Mundo Deportivo jednym głosem cytują angielskie media, które informują, że Manchester City jest zainteresowany sprowadzeniem Xaviego, którego zwolennikiem jest Roberto Mancini.
Manchester City po zwycięstwie nad Tottenhamem (1:0) jest już pewny udziału w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, dlatego Mancini wspomagany milionami arabskich właścicieli już planuje wzmocnienia. Według angielskich mediów priorytetem Włocha jest Xavi, który miałby być odpowiedzialny za organizację gry w środku polu.
Manchester City liczy na transfer Ceska Fábregasa do Barcelony, co według Anglików ułatwiłoby kupno 31-letniego rozgrywającego. Według doniesień za Xaviego właściciele City są skłonni złożyć ofertę oscylującą w granicach 20 milionów funtów. Jednak znacznie bardzie hojni chcą oni być dla samego piłkarza, który miałby zarabiać 170 tysięcy euro tygodniowo. Oprócz Katalończyka w planach Manciniego znajdują się Bale oraz Eto'o, za którego zaoferowali Interowi bagatela 45 mln funtów.
[źródło: Mundo Deportivo/Sport]
Manchester City po zwycięstwie nad Tottenhamem (1:0) jest już pewny udziału w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, dlatego Mancini wspomagany milionami arabskich właścicieli już planuje wzmocnienia. Według angielskich mediów priorytetem Włocha jest Xavi, który miałby być odpowiedzialny za organizację gry w środku polu.
Manchester City liczy na transfer Ceska Fábregasa do Barcelony, co według Anglików ułatwiłoby kupno 31-letniego rozgrywającego. Według doniesień za Xaviego właściciele City są skłonni złożyć ofertę oscylującą w granicach 20 milionów funtów. Jednak znacznie bardzie hojni chcą oni być dla samego piłkarza, który miałby zarabiać 170 tysięcy euro tygodniowo. Oprócz Katalończyka w planach Manciniego znajdują się Bale oraz Eto'o, za którego zaoferowali Interowi bagatela 45 mln funtów.
[źródło: Mundo Deportivo/Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)