Puyol: Musimy cieszyć się grą

thuglife

27 maja 2011, 23:16

9 komentarzy
Carles Puyol stwierdził przed meczem finałowym na Wembley, że FC Barcelona musi "cieszyć się grą" w spotkaniu przeciwko Manchesterowi United. Kapitan Dumy Katalonii zaapelował również do swoich kolegów z drużyny, że jutro wieczorem cały zespół musi tworzyć kolektyw.

"Musimy wyjść na boisko i cieszyć się grą. Później zobaczymy jaki przyniesie to rezultat", powiedził Puyol, który przez ostatnie trzy miesiące pracował z fizjoterapeutami, by być gotowym na decydujące mecze sezonu.

"Czuję się bardzo dobrze. Od ostatniego meczu, w którym grałem, przygotowywałem się już tylko na to spotkanie. Jestem do dyspozycji trenera", zapewniał.

Puyol przyznał również, że przez ostatnie miesiące grał "bardzo mało", ale stopniowo odzyskiwał formę i jest fizycznie przygotowany do najważniejszego meczu w sezonie.

Obrońca Blaugrany mówił, że on oraz jego koledzy z zespołu podchodzą do meczu "z wielkim pragnieniem".

"Cudownie być tutaj. Mam nadzieję, że to będzie bardzo ładny finał. Trzeba docenić to, jak ciężko było nam się tutaj znaleźć", stwierdził.

Na koniec, Puyi wypowiedział się na temat Javiera Chicharito Hernándeza: "To bardzo ważny zawodnik dla Manchesteru. Gra na granicy spalonego i ma tzw. gola. Musimy się nim dokładnie zaopiekować", zakończył.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (9)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze