Cesc: Transfer do Barçy to gwarancja sukcesów
Cesc Fábregas, który w Hiszpanii przebywa na wakacjach, w dniu dzisiejszym wziął udział w prezentacji perfum w Madrycie. Na konferencji prasowej nie mogło zabraknąć pytań na temat jego piłkarskiej przyszłości. Pomimo początkowej niechęci, gracz odpowiedział na pytania dziennikarzy.
Cesc konferencję prasową zaczął słowami: "To nie czas by rozmawiać o piłce. W Hiszpanii jestem na wakacjach i na tym chcę teraz się skupić." Po chwili dodał jednak: "Wolę zapach Morza Śródziemnego od angielskiej wsi."
"Jestem zawodnikiem Arsenalu i z tego powodu jestem szczęśliwy. Moja przyszłość? O to zapytajcie Wengera. On jest szefem i to on zdecyduje czy mnie sprzedać czy nie. Nie rozmawiałem z nim od kilku tygodni", mówi Cesc.
Fábregas nie ukrywał, iż czuje się sfrustrowany brakiem sukcesów w zespole The Gunners: "Zawsze gra się po to by zwyciężać. Piłkarz, który mówi, iż nie czuje frustracji spowodowanej brakiem sukcesów, kłamie. Barça to świetny zespół, obecnie najlepszy na świecie. Transfer do tego klubu to dla każdego gracza gwarancja sukcesów."
"Zawsze byłem dyskretny i taki pozostanę", dodaje. Zapytany o ewentualny transfer do Realu Madryt odpowiada: "W futbolu może się wiele wydarzyć."
Na koniec piłkarz ujawnił powody swojego zachowawczego zachowania na konferencji prasowej: "W ubiegłym roku zabrałem głos, być może może to był błąd, wyciągnąłem z tego wnioski."
[źródło: Sport]
Cesc konferencję prasową zaczął słowami: "To nie czas by rozmawiać o piłce. W Hiszpanii jestem na wakacjach i na tym chcę teraz się skupić." Po chwili dodał jednak: "Wolę zapach Morza Śródziemnego od angielskiej wsi."
"Jestem zawodnikiem Arsenalu i z tego powodu jestem szczęśliwy. Moja przyszłość? O to zapytajcie Wengera. On jest szefem i to on zdecyduje czy mnie sprzedać czy nie. Nie rozmawiałem z nim od kilku tygodni", mówi Cesc.
Fábregas nie ukrywał, iż czuje się sfrustrowany brakiem sukcesów w zespole The Gunners: "Zawsze gra się po to by zwyciężać. Piłkarz, który mówi, iż nie czuje frustracji spowodowanej brakiem sukcesów, kłamie. Barça to świetny zespół, obecnie najlepszy na świecie. Transfer do tego klubu to dla każdego gracza gwarancja sukcesów."
"Zawsze byłem dyskretny i taki pozostanę", dodaje. Zapytany o ewentualny transfer do Realu Madryt odpowiada: "W futbolu może się wiele wydarzyć."
Na koniec piłkarz ujawnił powody swojego zachowawczego zachowania na konferencji prasowej: "W ubiegłym roku zabrałem głos, być może może to był błąd, wyciągnąłem z tego wnioski."
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (91)