Messi: To był dziwny mecz
Napastnik FC Barcelony i reprezentacji Argentyny, Lionel Messi, był niezadowolony po sensacyjnym remisie jego zespołu z ekipą Boliwii. Mecz inaugurujący Copa América Argentyńczyk uznał za "dziwny".
"Nie oczekiwaliśmy takiego obrotu sprawy, spodziewaliśmy się zwycięstwa. Wkrótce gramy jednak kolejne spotkanie i nie ma sensu szaleć z powodu tego meczu" - powiedział Messi, wychodząc z szatni Albicelestes.
"Próbowaliśmy wszystkiego, ale rzeczy wyraźnie nie szły po naszej myśli. To był dziwny mecz. Musimy ciężko pracować i poprawić naszą grę" - dodał Messi.
Zwycięzca ubiegłorocznej Złotej Piłki nie zdobył wczoraj co prawda gola, ale został uznany najlepszym zawodnikiem meczu. Messi już koncentruje się na kolejnych spotkaniach. "Musimy zobaczyć, co zrobiliśmy źle. Teraz tym bardziej musimy wygrać już wszystkie potyczki" - zakończył La Pulga.
[źródło: Sport]
"Nie oczekiwaliśmy takiego obrotu sprawy, spodziewaliśmy się zwycięstwa. Wkrótce gramy jednak kolejne spotkanie i nie ma sensu szaleć z powodu tego meczu" - powiedział Messi, wychodząc z szatni Albicelestes.
"Próbowaliśmy wszystkiego, ale rzeczy wyraźnie nie szły po naszej myśli. To był dziwny mecz. Musimy ciężko pracować i poprawić naszą grę" - dodał Messi.
Zwycięzca ubiegłorocznej Złotej Piłki nie zdobył wczoraj co prawda gola, ale został uznany najlepszym zawodnikiem meczu. Messi już koncentruje się na kolejnych spotkaniach. "Musimy zobaczyć, co zrobiliśmy źle. Teraz tym bardziej musimy wygrać już wszystkie potyczki" - zakończył La Pulga.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (67)