Ferguson pod wrażeniem gry Barcelony

mim

19 lipca 2011, 11:13

42 komentarze
Sir Alex Ferguson jest pod wrażeniem obecnej dyspozycji Barcelony. Szkocki trener Manchesteru United twierdzi, że "w tym momencie to Duma Katalonii jest najlepszym zespołem na świecie".

Szkoleniowiec Czerwonych Diabłów wypowiada się w samych superlatywach na temat drużyny Pepa Guardioli. Po przegranej 3:1 w finale Champions League na Wembley w maju tego roku, Szkot liczy jednak na rewanż w przyszłym. Ferguson twierdzi, że w następnym sezonie ekipie z Old Trafford uda się pokonać Blaugranę.

"Obecnie to Barcelona jest najlepsza. Posiada wspaniałych zawodników, potrafiących dominować w każdym spotkaniu i nad każdym rywalem. Nie oznacza to jednak, że tak będzie zawsze. Nie można wciąż myśleć: 'Barçy nie da się pokonać'. Manchester tak do tego nie podchodzi. Ma zdecydowanie lepszą filozofię. Znowu chcemy dotrzeć do finału Champions League i wygrać go", powiedział w wywiadzie dla Press Association.

[źródło: goal.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (42)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze