Chamakh: Myślę, że Cesc odejdzie do Barcelony

IceMan

9 sierpnia 2011, 19:18

30 komentarzy
W szatni Arsenalu Londyn coraz bardziej odczuwa się dyskomfort spowodowany niekończącymi się spekulacjami na temat domniemanego odejścia z klubu Ceska Fábregasa oraz Samira Nasriego. Ich klubowi koledzy są coraz bardziej świadomi, iż zarówno jeden jak i drugi są coraz bliżsi odejścia z Londynu.

"Myślę, że zarówno Cesc jak i Nasri opuszczą klub tego lata", mówi w wywiadzie dla L'Equipe TV, snajper Arsenalu, Marouane Chamakh, który uważa również, że to nie pieniądze są powodem przeciągających się negocjacji.

"To trudna sytuacja dla trenera. Nie wydaje mi się, że problemem są oferowane za Fábregasa i Nasriego pieniądze, problem leży gdzie indziej. Wenger zezwoli na transfer obu zawodników, jednak wcześniej chciałby znaleźć ich następców, a to nie jest łatwe", twierdzi Francuz.

Sezon w lidze angielskiej rozpoczyna się w najbliższy weekend. Włodarze Arsenalu muszą się spieszyć by wzmocnić zespół jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (30)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze