Chamakh: Myślę, że Cesc odejdzie do Barcelony
W szatni Arsenalu Londyn coraz bardziej odczuwa się dyskomfort spowodowany niekończącymi się spekulacjami na temat domniemanego odejścia z klubu Ceska Fábregasa oraz Samira Nasriego. Ich klubowi koledzy są coraz bardziej świadomi, iż zarówno jeden jak i drugi są coraz bliżsi odejścia z Londynu.
"Myślę, że zarówno Cesc jak i Nasri opuszczą klub tego lata", mówi w wywiadzie dla L'Equipe TV, snajper Arsenalu, Marouane Chamakh, który uważa również, że to nie pieniądze są powodem przeciągających się negocjacji.
"To trudna sytuacja dla trenera. Nie wydaje mi się, że problemem są oferowane za Fábregasa i Nasriego pieniądze, problem leży gdzie indziej. Wenger zezwoli na transfer obu zawodników, jednak wcześniej chciałby znaleźć ich następców, a to nie jest łatwe", twierdzi Francuz.
Sezon w lidze angielskiej rozpoczyna się w najbliższy weekend. Włodarze Arsenalu muszą się spieszyć by wzmocnić zespół jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek.
[źródło: Sport]
"Myślę, że zarówno Cesc jak i Nasri opuszczą klub tego lata", mówi w wywiadzie dla L'Equipe TV, snajper Arsenalu, Marouane Chamakh, który uważa również, że to nie pieniądze są powodem przeciągających się negocjacji.
"To trudna sytuacja dla trenera. Nie wydaje mi się, że problemem są oferowane za Fábregasa i Nasriego pieniądze, problem leży gdzie indziej. Wenger zezwoli na transfer obu zawodników, jednak wcześniej chciałby znaleźć ich następców, a to nie jest łatwe", twierdzi Francuz.
Sezon w lidze angielskiej rozpoczyna się w najbliższy weekend. Włodarze Arsenalu muszą się spieszyć by wzmocnić zespół jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (30)