Potwierdziły się wstępne, niepomyślne prognozy odnośnie stanu zdrowia Alexisa Sancheza. Z powodu kontuzji Chilijczyk nie zagra przez dwa miesiące.
Badania przeprowadzone dziś przed południem wykazały, iż zawodnik naderwał mięsień dwugłowy prawego uda. Prognozy mówią o ośmiu tygodniach przerwy, co oznacza, że Alexis opuści 13 meczów (w la Liga i Lidze Mistrzów), a wróci dopiero na spotkanie 13. kolejki Primera Division, w którym Barça zagra z Realem Saragossa.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Komentarze (54)