Dwa miesiące bez Alexisa

Looky

11 września 2011, 22:39

54 komentarze

Potwierdziły się wstępne, niepomyślne prognozy odnośnie stanu zdrowia Alexisa Sancheza. Z powodu kontuzji Chilijczyk nie zagra przez dwa miesiące.

Badania przeprowadzone dziś przed południem wykazały, iż zawodnik naderwał mięsień dwugłowy prawego uda. Prognozy mówią o ośmiu tygodniach przerwy, co oznacza, że Alexis opuści 13 meczów (w la Liga i Lidze Mistrzów), a wróci dopiero na spotkanie 13. kolejki Primera Division, w którym Barça zagra z Realem Saragossa.

[źródło: FCBarcelona.cat]

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (54)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze