Neymar zostaje w Santosie

Borek

20 września 2011, 15:00

19 komentarzy
Jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie, 19-letni Brazylijczyk Neymar da Silva Santos Júnior oświadczył. że zostaje w swoim klubie Santosie do końca sezonu 2011/12 roku. Tym samym piłkarz typowany na następcę legendarnego Pelego uciął spekulacje dotyczące transferu do jednego z dwóch hiszpańskich gigantów bijących się o niego - Realu Madryt i FC Barcelony.

"Już postanowiłem, zostaje w Santosie co najmniej do igrzysk olimpijskich w Londynie. Nie chcę opuszczać klubu, w którym jestem szczęśliwy i który będzie obchodził setną rocznicę istnienia. Nie podpisałem żadnego porozumienie z jakąkolwiek inną drużyną" - stwierdził Neymar. Igrzyska XXX Olimpiady odbęda się w Londynie w dniach 27 lipca - 12 sierpnia 2012.

Według różnych źródeł los Blancos i Duma Katalonii były skłonne wyłożyć na transfer Brazylijczyka od 50 do 60 milionów. Neymar spotkał się nawet z lekarzem stołecznego klubu w celu przeprowadzenia wstępnych badań lekarskich.



[źródło: PAP]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (19)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze