Zielone światło dla Iniesty

Kuba Borkowski

4 października 2011, 14:00

30 komentarzy

Pomocnik FC Barcelony Andrés Iniesta został wypisany ze szpitala i wrócił dzisiaj do treningów z zespołem. Piłkarz urodzony we Fuentealbilli doznał kontuzji naderwania mięśnia dwugłowego uda podczas meczu Ligi Mistrzów z Milanem. Początkowo Blada twarz miał pauzować przez miesiąc, jednak jego absencja trawa tydzień krócej niż zakładano i może już brać udział w zajęciach z resztą drużyny.

 

 

 


Iniesta
 doznał kontuzji trzy tygodnie temu, 13 września w 38. minucie meczu fazy grupowej Champions League z Milanem na Camp Nou. Po faulu Ignazio Abate, Andrés musiał zostać zastąpiony na boisku przez Cesca Fábregasa.

Pierwszy trening od trzech tygodni

Po 21 dniach rehabilitacji i przerwy w treningach Iniesta został wypisany ze szpitala i dołączył do zespołu na treningu. W pierwszym po kontuzji treningu Andrésa uczestniczyło tylko kilku piłkarzy z pierwszego zespołu, bo aż 14 zawodników zostało powołanych na mecze międzynarodowe do reprezentacji. Oprócz Iniesty na treningu był José Manuel Pinto, Maxwell i Andreu Fontàs. Natomiast Javier Mascherano pracował na siłowni, a Cesc nadal bierze udział w rehabilitacji. 

 

[źródło: FCBarcelona.cat]

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (30)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze