Pomocnik FC Barcelony Andrés Iniesta został wypisany ze szpitala i wrócił dzisiaj do treningów z zespołem. Piłkarz urodzony we Fuentealbilli doznał kontuzji naderwania mięśnia dwugłowego uda podczas meczu Ligi Mistrzów z Milanem. Początkowo Blada twarz miał pauzować przez miesiąc, jednak jego absencja trawa tydzień krócej niż zakładano i może już brać udział w zajęciach z resztą drużyny.
Iniesta doznał kontuzji trzy tygodnie temu, 13 września w 38. minucie meczu fazy grupowej Champions League z Milanem na Camp Nou. Po faulu Ignazio Abate, Andrés musiał zostać zastąpiony na boisku przez Cesca Fábregasa.
Pierwszy trening od trzech tygodni
Po 21 dniach rehabilitacji i przerwy w treningach Iniesta został wypisany ze szpitala i dołączył do zespołu na treningu. W pierwszym po kontuzji treningu Andrésa uczestniczyło tylko kilku piłkarzy z pierwszego zespołu, bo aż 14 zawodników zostało powołanych na mecze międzynarodowe do reprezentacji. Oprócz Iniesty na treningu był José Manuel Pinto, Maxwell i Andreu Fontàs. Natomiast Javier Mascherano pracował na siłowni, a Cesc nadal bierze udział w rehabilitacji.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Komentarze (30)