Czterech piłkarzy Barçy, którzy nie pojechali na zgrupowania reprezentacji uczetniczyli dzisiaj w ostatniej sesji treningowej w tym tygodniu. Z pierwszym zespołem nie trenował żaden z piłkarzy drugiego zespołu, którzy przygotowyją sie do meczu z Alcorcónem.
Nietypowo, Guardiola trenował ze swoimi podopiecznymi na drugim boisku treningowym w Ciutat Esportiva de Sant Joan Despí. Powodem tego była bardzo mała liczba trenujących zawodników. Większość zespołu jest bowiem na zgrupowaniach reprezentacji, bądź jest kontuzjowana.
Bez Barçy B
José Manuel Pinto, Maxwell, Andrés Iniesta i Andreu Fontàs, bo Ci piłkarze pierwszej druzyny są w Barcelonia, nie trenowali z podopiecznymi Eusebio, bowiem druga drużyna w całości trenuje razem, przygotowując się do sobotniego spotkania z Alcorcónem (godz. 18:00).
Ponadto z czterema obecnymi w klubie piłkarzami Barcelony A, trenowało jeszcze 7 młodych zawodników: Oriol Rosell, Jordi Masip i Gustavo z drugiego zespołu (nie powołani na sobotni mecz) i młodzież, Sergi Samper, Macky Bagnack, Jordi Quintillà i utalentowany Grimaldo. W sumie pod okiem Guardioli pracowało jedenastu graczy.
Trzy dni urlopu
Mister postanowił, że trzy dni urlopu dobrze zrobią piłkarzom, dlatego postanowił, że pierwszy trening po weekendzie odbędzie się we wtorek, kiedy obecna będzie większość Barcelonistów-reprezentantów, po powrocie ze zgrupowań.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Komentarze (7)