Busquets: Nie jesteśmy maszynami

IceMan

20 października 2011, 10:38

fcbarcelona.cat

8 komentarzy

FC Barcelona pokonała w meczu 3 kolejki Ligi Mistrzów Viktorię Pilzno 2:0. Katalończycy byli zespołem znacznie lepszym, jednak pod bramką rywala brakowało skuteczności. Mimo to, podopieczni Pepa Guardioli są zadowoleni z wygranej.

"Wszyscy na boisku ciężko pracujemy, nie tylko w obronie. Pierwszymi obrońcami są napastnicy", mówił Javier Mascherano.

Mistrzowie Hiszpanii zdecydowanie dominowali na boisku, ale niejednoktornie w polu karnym rywala, Messiemu i spółce brakowało szczęścia i dokładności: "Wynik może być mylący, zasłużyliśmy na więcej bramek. Sami też popełniliśmy trochę błędów."

Po wczorajszej wygranej Barça wraz z Milanem przewodzi w tabeli z siedmioma punktami na koncie i wszystko wskazuje na to, iż dwaj wielcy faworyci między sobą stoczą batalię o pierwsze miejsce w grupie: "Nie wybiegamy tak daleko w przyszłość. Najpierw musimy raz jeszcze pokonać Viktorię, a dziś przekonaliśmy się, że to nie będzie łatwe", twierdził Mascherano.

Sergio Busquets

"Dominowaliśmy przez większość meczu, stworzyliśmy wiele okazji do zdobycia gola, ale brakowało nam wykończenia. Nie jesteśmy maszynami, ale ważne, że potrafimy stwarzać sobie klarowne sytuacje, dziś to się udawało. Bramka Villi na 2:0 dała nam spokój."

David Villa

"Chcieliśmy wygrać wyżej, ale nie udało się nam zdobyć więcej bramek. Jestem zadowolony ze swojego gola, byłem bardzo spokojny. Zwycięstwo cieszy, teraz skupiamy się na kolejnych meczach."


REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (8)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze