Aplauz dla Iniesty na San Siro

Looky

22 października 2011, 12:48

Sport

18 komentarzy

W przerwie ostatniego meczu Milanu z BATE Borysów w Lidze Mistrzów miała miejsce ciekawa sytuacja. Gdy na telebimie pojawił się materiał wideo z bramką Iniesty, tifosi nie mogli powstrzymać się przed oklaskami.

Zakończyła się pierwsza połowa spotkania na San Siro, gdzie mistrzowie Włoch prowadzili z BATE 1:0. Na stadionowym telebimie realizator wyświetlił materiał filmowy z równolegle rozgrywanego meczu Barcelony z Viktorią Pilzno. Wszystkie zespoły grają w jednej grupie, dlatego kibice byli zainteresowani jak przebiega spotkanie na Camp Nou.

 

Gdy zaczęła się powtórka bramki Iniesty (jedyny gol na tamtą chwile), tifosi zaczęli gwizdać, co było rozumiałe, bowiem Barça to rywal Milanu do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Ale gdy przyjrzeli się akcji Barcelony, po której Don Andrés zdobył gola, gwizdy zmieniły się gromkie brawa.

Iniesta nadal zyskuje zwolenników swojego unikalnego stylu. Milan poidejmie u siebie Barcelonę 23 listopada. Być może wówczas, na tym mitycznym stadionie, kibice również zgotują mu wielką owację.

Bramka Iniesty z meczu z Viktorią Pilzno (2:0):

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (18)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze