Wizyta Konsula Generalnego Polski

Gołąbka

27 października 2011, 16:56

FCBarcelona.cat

8 komentarzy

W czwartek prezydent Barcelony Sandro Rosell został odwiedzony w klubowych biurach przez Marzenę Adamczyk, Konsula Generalnego Polski.

Prezydent klubu spotkał się w południe w biurach należących do FC Barcelony z Konsulem Generalnym w Konsulacie Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Barcelonie, Marzeną Adamczyk. Wizyta jest częścią spotkań, które reprezentanci klubu odbywają z instytucjami i organizacjami z różnych dziedzin. Spotkanie jest odpowiedzią na chęć szerzenia wizerunku Barcelony na świecie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (8)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze