W czwartek prezydent Barcelony Sandro Rosell został odwiedzony w klubowych biurach przez Marzenę Adamczyk, Konsula Generalnego Polski.
Prezydent klubu spotkał się w południe w biurach należących do FC Barcelony z Konsulem Generalnym w Konsulacie Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Barcelonie, Marzeną Adamczyk. Wizyta jest częścią spotkań, które reprezentanci klubu odbywają z instytucjami i organizacjami z różnych dziedzin. Spotkanie jest odpowiedzią na chęć szerzenia wizerunku Barcelony na świecie.
Komentarze (8)