Kontynuacja przygotowań do meczu w Bilbao

Kuba

4 listopada 2011, 12:55

FCBarcelona.cat

27 komentarzy

Dziewiętnastu graczy pierwszego zespołu wraz z Isaaciem Cuencą kontynuują przygotowania do meczu w Bilbao; Pedro kontynuuje proces powrotu do pełni sprawności.

Barça pierwszy trening mający na celu przygotowanie do meczu na San Mamés odbyła w czwartkowy poranek – zajęcia odbyły się za zamkniętymi drzwiami. Kolejna sesja odbyła się w piątek, standardowo w Ciutat Esportiva, i tak samo, jak w czwartek piłkarzom towarzyszył deszcz.

Na boisku numer dwa Ciutat Esportiva trenowali Ci sami piłkarze, którzy wzięli udział w czwartkowej sesji treningowej. Oznacza to, że było na nim obecnych dziewiętnastu graczy pierwszej drużyny, a ponadto Isaac Cuenca. Pedro Rodríguez kontynuuje powrót do zdrowia trenując w odosobnieniu.

Piłkarze Pepa Guardiola kolejny trening odbędą w sobotę o godzinie 11. Później na konferencji prasowej pojawi się trener Barçy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze