Dziewiętnastu graczy pierwszego zespołu wraz z Isaaciem Cuencą kontynuują przygotowania do meczu w Bilbao; Pedro kontynuuje proces powrotu do pełni sprawności.
Barça pierwszy trening mający na celu przygotowanie do meczu na San Mamés odbyła w czwartkowy poranek – zajęcia odbyły się za zamkniętymi drzwiami. Kolejna sesja odbyła się w piątek, standardowo w Ciutat Esportiva, i tak samo, jak w czwartek piłkarzom towarzyszył deszcz.
Na boisku numer dwa Ciutat Esportiva trenowali Ci sami piłkarze, którzy wzięli udział w czwartkowej sesji treningowej. Oznacza to, że było na nim obecnych dziewiętnastu graczy pierwszej drużyny, a ponadto Isaac Cuenca. Pedro Rodríguez kontynuuje powrót do zdrowia trenując w odosobnieniu.
Piłkarze Pepa Guardiola kolejny trening odbędą w sobotę o godzinie 11. Później na konferencji prasowej pojawi się trener Barçy.
Komentarze (27)