Marcelo nie podał ręki Piqué

Looky

11 grudnia 2011, 15:28

Mundo Deportivo

200 komentarzy

Śmiało można powiedzieć, że we wczorajszym meczu wygrał futbol. Nie było symulowania, złośliwych fauli, brutalnej gry. Były za to wzajemne gratulacje, choć nie wszyscy potrafili wpisać się w ten pozytywny obraz.

Jedna z kamer po końcowym gwizdku zarejestrowała Gerarda Piqué, który podszedł do Marcelo, aby podziękować za grę. Obrońca Barcelony podał prawą dłoń Brazylijczykowi, lecz ten nie odwzajemnił gestu. Na szczęście była to chyba jedyna taka sytuacja wczorajszego wieczoru. Pozostali gracze obu drużyn pogratulowali sobie występu i w spokojnej atmosferze zeszli do szatni.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (200)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze