Koszmarna kontuzja Villi

IceMan

15 grudnia 2011, 12:39

Mundo Deportivo

368 komentarzy

To miały być mistrzostwa Davida Villi. El Guaje, który miał być jednym z kluczowych graczy podczas Klubowych Mistrzostw Świata doznał złamania kości piszczelowej i najprawdopodobniej w obecnym sezonie już nie zagra.

Cała sytuacja miała miejsce 35. minucie spotkania z Al-Sadd. Walczący o piłkę Villa upadł w polu karnym i trzymając się za lewą nogę poprosił o pomoc lekarską. Po chwili klubowi lekarze zdecydowali się na zdjęcie piłkarza z boiska. Hiszpan na noszach opuścił murawę, a jego miejsce zajął Alexis Sánchez.

Mimo pierwszych prognoz, który mówiły o skręceniu kostki, nowsze informacje są niestety znacznie bardziej pesymistyczne. Według wstępnych diagnoz, David Villa doznał złamania kości piszczelowej, która wyklucza go z gry do końca sezonu.

Oficjalnie: Klubowi lekarze potwierdzili złamanie kości piszczelowej lewej nogi. Piłkarz udał się do szpitala Yokohama Rosai na dokładniejsze badania.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (368)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze