Maxwell: W Barcelonie wiele się nauczyłem

Kalibur

12 stycznia 2012, 18:38

Sport.es

17 komentarzy

Maxwel został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek París Saint-Germain. Klub jest z niego zadowolony i określa go jako zawodnika z "ambicjami do zdobywania tytułów i ciągłego rozwijania się".

"Motywacją do zmiany klubu na PSG była chęć drużyny do ciągłego rozwijania swoich umiejętności", powiedział Maxwell, były zawodnik Barcelony, który z francuskim zespołem podpisał 3 - letni kontrakt.

Trzydziestolatek spędził w stolicy Katalonii 2,5 roku, wcześniej związany był z Interem Mediolan. W Barcelonie zostawił "wielu przyjaciół", lecz bagaż doświadczeń zabrał ze sobą. "W Barcelonie wiele się nauczyłem, to była piłkarska lekcja mojego życia. Poziom jest tam niezwykle wysoki".

Brazylijczyk zrobi wszystko, aby zaadaptować się w nowym środowisku jak najszybciej. "Będę starał się dostosować do nowego stylu, jaki narzuci mi Carlo Ancelotti, który udowodnił już, że wie jak zdobywać tytuły. Moim marzeniem tutaj jest wygrywać, dużo się uczyć, wnieść coś pozytywnego do grupy i zdobywać jak najwięcej tytułów", zakończył Maxwell.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (17)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze