Wiceprezydent FC Barcelony, Josep Maria Bartomeu nie ukrywał zadowolenia po awansie zespołu do półfinału Copa del Rey. Po wspaniałym spektaklu, Blaugrana zremisowała na Camp Nou z Realem Madryt 2:2.
Bartomeu chwalił grę podopiecznych Guardioli i kibiców, którzy wczorajszego wieczora zasiedli na trybunach. Wiceprezydent Klubu docenił także postawę zespołu ze stolicy: „To był wielki mecz, wspaniałe widowisko. Muszę pogratulować piłkarzom i kibicom, którzy zachowali się wyjątkowo. Nie obyło się bez gwizdów w kierunku Pepe, ale to było nieuniknione. Cieszę się, że wszystko koncentrowało się na futbolu, nie doszło do żadnych nieprzyjemnych incydentów."
Zapytany o kontrowersyjne decyzje arbitra, który według niego mylił się w obie strony, powiedział, iż: „Sędziowie mieli problem z poprawnym wykonaniem swojej roli."
Wczorajsze spotkanie na Camp Nou zgromadziło wiele znanych osobistości. Oprócz obecności prezydentów obu klubów, Sandro Rosella i Florentino Pereza, na trybunach zasiadł także prezydent Generalitat, Artur Mas, Pasqual Maragall, burmistrz Barcelony, Xavier Trias i prezes Grupo Godó, Javier Godo. Nie zabrakło także byłych zawodników Dumy Katalonii, Luisa Suáreza i Edmílsona , a także motocyklisty i wiernego fana Barçy, Jorge Lorenzo.
Komentarze (5)