Rosell: Barça cieszy się żelaznym zdrowiem

Kate

3 lutego 2012, 16:30

Mundo Deportivo

17 komentarzy

Sandro Rosell prezydent FC Barcelony z okazji podpisania porozumienia z organizacją Czerwonego Krzyża, skomentował obecną kondycję klubu.

Porozumienie dotyczy nowego projektu społecznego T'acompanyem (Jesteśmy z Tobą/Towarzyszymy Ci), który ma na celu polepszenie dostępu do stadionu Camp Nou dla osób niepełnosprawnych. Wraz z prezydentem, na konferencji pojawili się także wiceprezydent Jordi Cardoner i prezydent Czerwonego Krzyża w Katalonii, Josep Marquès.

Prezydent Rosell zapewnił, że "Barça jako klub cieszy się żelaznym zdrowiem. Kolektywnie, społecznie, sportowo i ekonomicznie z dnia na dzień jest coraz lepiej". Nie chciał absolutnie komentować ostatnich polemicznych decyzji sędziowskich. Wolał skoncentrować się na głównym temacie spotkania: "Dzisiaj jest czas, aby rozmawiać o Czerwonym Krzyżu, o naszych sympatykach, którzy mają problem z poruszaniem się, a nie o innych sprawach".

Odnośnie krytyki jakiej ostatnio doświadczył, powiedział: "Dzięki Bogu mam się bardzo dobrze, ale nie ja jestem najważniejszy, tylko klub. A ten cieszy się żelaznym zdrowiem".

Na koniec, nawiązując do chłodnej pogody w Katalonii, dał radę wszystkim fanom: "Wszyscy, którzy wybieracie się na Camp Nou, bawicie się dobrze i przynieście koce".

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (17)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze