Barça wcześniej sprowadzi Neymara?

IceMan

22 lutego 2012, 11:24

Sport

74 komentarze

Barcelona utrzymuje świetne relacje z Santosem. Największa gwiazda brazylijskiego zespołu ma trafić do Europy po Mistrzostwach Świata w 2014 roku. Okazuje się, że Blaugrana jak i sam piłkarz nie wykluczają możliwości wcześniejszego sprowadzenia zawodnika.

Środowisko związane z utalentowanym napastnikiem twierdzi, że Neymar chciałby grać w Santosie do 2014 roku. Do Barcelony zamierzał przenieść się do Barcelony dopiero po mundialu w Brazylii. Peixe najbardziej zależy jednak na tym by 20-latek grał w ich klubie jeszcze w tym sezonie. Santos w tym roku będzie obchodził stulecie istnienia, a Neymar ma pomóc w kolejnym triumfie w Copa Libertadores.

Po zakończeniu obecnego sezonu, podczas letniego okienka transferowego Barcelona będzie mogła negocjować z Santosem wcześniejsze sprowadzenie zawodnika, jeśli zajdzie taka potrzeba. Według informacji, brazylijski klub nie będzie na siłę zatrzymywał snajpera jeśli ten będzie chciał wcześniej dołączyć do Messiego i spółki.

Z całą pewnością Neymar zmusi Barcelonę do przemyślenia swojej oszczędnej polityki transferowej. Możliwość sprowadzenia piłkarza takiego formatu już najbliższego lata jest kuszącą perspektywą. Czy Katalończycy z niej skorzystają?

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (74)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze