Schuster: Guardiola przedłuży kontrakt z Barçą

Żwirek

23 lutego 2012, 15:43

Sport

8 komentarzy

Bernd Schuster wierzy, że Pep Guardiola i Jose Mourinho będą kontynuować pracę w swoich zespołach w następnym sezonie.

Bernd Schuster, który występował w obydwu zespołach, wyraził swoją opinię i stwierdził, że przyszłości na ławkach trenerskich FC Barcelony i Realu Madryt, pracę kontynuować powinni Guardiola i Mourinho.

"Guardiola radzi sobie bardzo dobrze i zostanie, ponieważ nikt nie wyobraża sobie Barcelony bez Guardioli. To samo tyczy się pracy Mourinho w Realu. W lidze uzyskuje świetne wyniki, może pokusi się o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Zobaczymy.. W poprzednim sezonie wygrał Copa del Rey, a w tym roku może wygrać ligę. Wydaje mi się, że Mourinho jest idealnym trenerem dla Realu na co najmniej następnych pięć lat".

W kwestii zwycięstwa w lidze hiszpańskiej, Schuster nie miał wątpliwości: "Mają 10 punktów przewagi. Myślę, że nie zobaczymy w grze Realu kryzysu i dalej będą osiągać korzystne wyniki. Barcelona dalej gra na trzech frontach, a czasami kadra jest zbyt krótka, a wpływ na to mają kontuzje".

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (8)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze