Bernd Schuster wierzy, że Pep Guardiola i Jose Mourinho będą kontynuować pracę w swoich zespołach w następnym sezonie.
Bernd Schuster, który występował w obydwu zespołach, wyraził swoją opinię i stwierdził, że przyszłości na ławkach trenerskich FC Barcelony i Realu Madryt, pracę kontynuować powinni Guardiola i Mourinho.
"Guardiola radzi sobie bardzo dobrze i zostanie, ponieważ nikt nie wyobraża sobie Barcelony bez Guardioli. To samo tyczy się pracy Mourinho w Realu. W lidze uzyskuje świetne wyniki, może pokusi się o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Zobaczymy.. W poprzednim sezonie wygrał Copa del Rey, a w tym roku może wygrać ligę. Wydaje mi się, że Mourinho jest idealnym trenerem dla Realu na co najmniej następnych pięć lat".
W kwestii zwycięstwa w lidze hiszpańskiej, Schuster nie miał wątpliwości: "Mają 10 punktów przewagi. Myślę, że nie zobaczymy w grze Realu kryzysu i dalej będą osiągać korzystne wyniki. Barcelona dalej gra na trzech frontach, a czasami kadra jest zbyt krótka, a wpływ na to mają kontuzje".
Komentarze (8)