Patxi Izco, prezydent Osasuny Pampeluna, skrytykował grę Barcelony w wypowiedzi dla rozgłośni Onda Madrid, twierdząc, że jest ona nudna.
„Gra Barçy czasem mnie zanudza. Niekiedy wydaje mi się, że to zespół piłki ręcznej” – powiedział Izco. Prezydent klubu z Nawarry w ostrych słowach odniósł się także do Realu Madryt, który wraz z katalońskim klubem skarży się na arbitrów. „Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać ze skarg największych klubów na sędziów, terminarz i inne sprawy”.
Wcześniej w tym tygodniu Izco powiedział, że zarówno on jak i kibice Osasuny woleliby, aby Athletic wygrał sobotni mecz przeciwko Barcelonie.
Komentarze (111)