Terry nie zagra z Barçą?

Gilu

5 kwietnia 2012, 13:28

El Mundo Deportivo

44 komentarze

John Terry został zmieniony w 60. minucie środowego meczu Ligi Mistrzów z powodu kontuzji. Występ kapitana Chelsea w starciach z Barceloną stoi pod znakiem zapytania.

Środkowy obrońca londyńskiego klubu potłukł sobie żebra w trakcie spotkania przeciwko Benfice Lizbona i na boisku spędził jedynie godzinę, po czym został zastąpiony przez Gary’ego Cahilla. Lekarze nie wykluczają złamania.

„Kiedy masz kontuzjowane żebra, nie możesz nic zrobić” – powiedział Terry, który w czwartek przejdzie szczegółowe badania medyczne. Mają one wykazać, jak długo reprezentant Anglii nie będzie w stanie grać w piłkę i czy możliwe są występy w półfinałowych starciach z obrońcą tytułu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (44)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze