Bonano: Guardiola kiedyś wróci do Barçy

Rozwad

1 maja 2012, 16:48

Sport

39 komentarzy

Były argentyński bramkarz wziął udział w programie 'Mas Esports' na antenie COM Radio i odpowiadał na pytania dotyczące obecnej sytuacji w Barcelonie. Roberto Bonano jest przekonany, że Guardiola wróci kiedyś do Barcelony i jednocześnie zapewnia, że Tito Vilanova będzie dobrze kontynuował jego projekt.

Ex-Barcelonista powiedział, że Josép Guardiola prędzej czy później wróci do FC Barcelony. "Myślę, że w przyszłości Pep wróci do Barcelony. Nie wiem, jaką rolę będzie pełnił w klubie, ale według mnie może tam być dyrektorem generalnym, dyrektorem sportowym, menadżerem albo nawet prezydentem", powiedział.

Roberto Bonano, który występował w barwach Barçy w latach 2001-03, uspokoił kibiców po odejściu Pepa Guardioli, którego zaś określił mianem "wzoru" i "wyjątkowego trenera". "Oczywiście, że trudno jest się pogodzić z odejściem Guardioli, ale z pewnością następca będzie kontynuował jego projekt. Odczucia po rezygnacji Guardioli są dramatyczne i traumatyczne, ale musimy zaufać jemu i jego następcy. Kibice nie powinni się martwić, ponieważ w klubie istnieje silna i sprecyzowana filozofia", wyznał.

"Pep Guardiola zanotował fantastyczny cykl. To koniec cyklu. Zawsze jest początek i koniec. Czy jest to koniec cyklu Guardioli, czy każdego innego", powiedział. Następnie wyznał, że był zaskoczony, że to Tito Vilanova obejmie stanowisko szkoleniowca Barçy po rezygnacji trenera z Santpedor. "Myślałem, że asystent i współpracownicy Guardioli odejdą razem z nim i w przyszłości będą dalej pracować razem z nim", powiedział.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (39)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze