Manel Estiarte poinformował prezydenta FC Barcelony, Sandro Rosella, że funkcję klubowego dyrektora spraw zagranicznych będzie pełnił tylko do końca obecnego sezonu. Po zakończeniu bieżących rozgrywek Manel Estiarte opuści Klub razem z Pepem Guardiolą. "Trzy dni temu (wypowiedź z 5. maja - przyp. red.) powiedziałem prezydentowi, że odchodzę. To był wspaniały okres, wspólnie się cieszyliśmy. Chciałem serdecznie podziękować klubowi, zarządowi, który obdarzył mnie zaufaniem, i przede wszystkim Pepowi", powiedział, udzielając wywiadu stacji Barça TV. Komentując odejście swoje oraz Mistera, dyrektor FC Barcelony, odpowiedzialny za sprawy zagraniczne, dodał również: "Jestem smutny i zarazem dumny, że podążam za przyjacielem. Może się mylę, ale zawsze robiłem to, co uznawałem za najlepsze dla Dumy Katalonii". Manel Estiarte do klubu z Camp Nou trafił latem 2008 roku. Przez cztery ostatnie lata pełnił funkcję dyrektora spraw zagranicznych. Zawsze był blisko związany z pierwszą drużyną Barçy.
Estiarte ogłosił swoje odejście
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (10)