Estiarte ogłosił swoje odejście

Mim

9 maja 2012, 12:55

fcbarcelona.com

10 komentarzy

Manel Estiarte poinformował prezydenta FC Barcelony, Sandro Rosella, że funkcję klubowego dyrektora spraw zagranicznych będzie pełnił tylko do końca obecnego sezonu.

Po zakończeniu bieżących rozgrywek Manel Estiarte opuści Klub razem z Pepem Guardiolą. "Trzy dni temu (wypowiedź z 5. maja - przyp. red.) powiedziałem prezydentowi, że odchodzę. To był wspaniały okres, wspólnie się cieszyliśmy. Chciałem serdecznie podziękować klubowi, zarządowi, który obdarzył mnie zaufaniem, i przede wszystkim Pepowi", powiedział, udzielając wywiadu stacji Barça TV.

Komentując odejście swoje oraz Mistera, dyrektor FC Barcelony, odpowiedzialny za sprawy zagraniczne, dodał również: "Jestem smutny i zarazem dumny, że podążam za przyjacielem. Może się mylę, ale zawsze robiłem to, co uznawałem za najlepsze dla Dumy Katalonii".

Manel Estiarte do klubu z Camp Nou trafił latem 2008 roku. Przez cztery ostatnie lata pełnił funkcję dyrektora spraw zagranicznych. Zawsze był blisko związany z pierwszą drużyną Barçy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (10)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze