Po przegranym meczu z Portugalią, który dla Holandii oznaczał odpadnięcie z Euro 2012, Ibrahim Afellay powiedział, że jego celem jest teraz pozostanie w Barcelonie.
- Nie mogę doczekać się rozpoczęcia sezonu, naprawdę bardzo chcę grać i oczywiście chcę to robić w Barcelonie, chcę pokazać swoją wartość na boisku - powiedział Afellay, który wczoraj pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie.
Skrzydłowy Barçy zerwał przednie więzadła krzyżowe w kolanie we wrześniu ubiegłego roku. Do treningów wrócił w połowie marca, ale trudno było mu wrócić do składu drużyny na koniec sezonu. Podczas Euro 2012 pojawił się w wyjściowym składzie w dwóch pierwszych spotkaniach, w trzecim zagrał pół godziny. Co jednak najważniejsze, zyskał pewność siebie przed kolejnym sezonem.
Komentarze (34)