Trzy miesiące przerwy Edgara Ié

Makaj

25 lipca 2012, 00:04

Sport

2 komentarze

Edgar Ié, nowy nabytek Barçy B, przeszedł wczoraj operację i będzie teraz pauzował trzy miesiące.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Edgar Ié, nowy zawodnik drugiej drużyny Barcelony, przeszedł wczoraj operację. W momencie podpisywania kontraktu władze klubu wiedziały, że Ié złamał 5. kość śródstopia, ale podczas badań w Barcelonie okazało się, że proces rehabilitacji nie przebiega pomyślnie, dlatego też zdecydowane się na interwencję chirurgiczną.

Operacja odbyła się wczoraj w stolicy Katalonii. Portugalczyk zostanie w szpitalu do czwartku. W ciągu pierwszych sześciu tygodni po zabiegu Ié będzie chodził przy pomocy kul. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (2)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze