Edgar Ié, nowy nabytek Barçy B, przeszedł wczoraj operację i będzie teraz pauzował trzy miesiące.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Edgar Ié, nowy zawodnik drugiej drużyny Barcelony, przeszedł wczoraj operację. W momencie podpisywania kontraktu władze klubu wiedziały, że Ié złamał 5. kość śródstopia, ale podczas badań w Barcelonie okazało się, że proces rehabilitacji nie przebiega pomyślnie, dlatego też zdecydowane się na interwencję chirurgiczną.
Operacja odbyła się wczoraj w stolicy Katalonii. Portugalczyk zostanie w szpitalu do czwartku. W ciągu pierwszych sześciu tygodni po zabiegu Ié będzie chodził przy pomocy kul.
Komentarze (2)