Wieczorny trening Barçy

Kate

25 lipca 2012, 21:21

FCB.cat

25 komentarzy

Dzisiaj wieczorem w Ciutat Esportiva Joana Gampera zawodnicy ćwiczyli po raz pierwszy od wczorajszego, zwycięskiego meczu z Hamburgiem.

Leo Messi, który niespodziewanie nie zagrał w pierwszym meczu presezonu z powodu krwiaka mięśniowego, ćwiczył na uboczu grupy. Tak samo było w przypadku Carlesa Puyola, który od poniedziałku ćwiczy indywidualnie.

Powrót Kiko Femenía

Zawodnicy, którzy pojechali do Hamburga odbyli standardową sesję treningową. Wyjątkiem byli Marc Bartra oraz Sergi Roberto, którzy zagrali ponad 45 minut na stadionie Imtech Arena. Obydwaj zawodnicy nie ćwiczyli tak intensywnie jak reszta drużyny.

W sumie w treningu udział wzięło dwunastu zawodników Barçy B. Był wśród nich Kiko Femenía nieobecny wcześniej z powodu przeciążenia mięśniowego.

Drużyna powróci do pracy jutro rano o godzinie 9.

VIDEO

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (25)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze