Powrót do treningów w poniedziałek

Makaj

5 sierpnia 2012, 12:40

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Piłkarze Tito Vilanovy, którzy wczoraj rozegrali towarzyskie spotkanie z Paris Saint-Germain, otrzymali dzisiaj wolne.

Zawodnicy Barcelony cieszą się wolną niedzielą, którą mogą spędzić razem ze swoimi rodzinami. Ostatni tydzień minął po znakiem pracy i powrotów. Do drużyny dołączyli mistrzowie Europy, a zawodnicy trenowali raz lub dwa razy dziennie.

Do zajęć podopieczni Vilanovy wrócą jutro rano. Na godzinę 9:00 zaplanowane są pierwsze zajęcia, które odbędą się w Ciutat Esportiva. Drugi trening będzie miał miejsce o 18:15, a piłkarze trenować będą na Estadi Montilivi w Gironie. W małym katalońskim mieście kibice oczekują już na trening cracków Barçy.

W środę Barcelona rozegra kolejny mecz presezonu. Rywalem będzie Manchester United, a spotkanie odbędzie się w Göteborgu. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:00.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze