Piłkarze Tito Vilanovy, którzy wczoraj rozegrali towarzyskie spotkanie z Paris Saint-Germain, otrzymali dzisiaj wolne.
Zawodnicy Barcelony cieszą się wolną niedzielą, którą mogą spędzić razem ze swoimi rodzinami. Ostatni tydzień minął po znakiem pracy i powrotów. Do drużyny dołączyli mistrzowie Europy, a zawodnicy trenowali raz lub dwa razy dziennie.
Do zajęć podopieczni Vilanovy wrócą jutro rano. Na godzinę 9:00 zaplanowane są pierwsze zajęcia, które odbędą się w Ciutat Esportiva. Drugi trening będzie miał miejsce o 18:15, a piłkarze trenować będą na Estadi Montilivi w Gironie. W małym katalońskim mieście kibice oczekują już na trening cracków Barçy.
W środę Barcelona rozegra kolejny mecz presezonu. Rywalem będzie Manchester United, a spotkanie odbędzie się w Göteborgu. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:00.
Komentarze (12)