Guardiola odwiedził obiekty US Open

Makaj

2 września 2012, 12:26

Sport

32 komentarze

Były trener Barcelony, Pep Guardiola, odwiedził Flushing Meadows Park, gdzie rozgrywane są mecze tenisowego turnieju US Open.

Otwarte mistrzostwa USA w tenisie to ostatni turniej w roku z cyklu Wielkiego Szlema. Pep został zaproszony przez organizatorów i mógł zwiedzić obiekty, na których toczy się akcja turnieju oraz poznać kilka międzynarodowych gwiazd białego sportu.

Urodzony w Santpedor trener odwiedził między innymi pomieszczenie, gdzie zawodnicy trenują. Tam dał się sfotografować z hiszpańską tenisistką Maríą José Martínez, która zdjęcie umieściła na swoim profilu na Twitterze. Guardiola przypatrywał się również treningowi Szkota Andy’ego Murraya oraz Hiszpana Feliciano Lópeza.

Guardiola wciąż uczestniczy w wielu imprezach, które przeważnie nie mają wiele wspólnego z piłką nożną. Tym razem, ciesząc się widokiem gry najlepszych tenisistów świata, Pep odpoczywał na obiektach zlokalizowanych w publicznym parku Flushing Meadows.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (32)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze