Były trener Barcelony, Pep Guardiola, odwiedził Flushing Meadows Park, gdzie rozgrywane są mecze tenisowego turnieju US Open.
Otwarte mistrzostwa USA w tenisie to ostatni turniej w roku z cyklu Wielkiego Szlema. Pep został zaproszony przez organizatorów i mógł zwiedzić obiekty, na których toczy się akcja turnieju oraz poznać kilka międzynarodowych gwiazd białego sportu.
Urodzony w Santpedor trener odwiedził między innymi pomieszczenie, gdzie zawodnicy trenują. Tam dał się sfotografować z hiszpańską tenisistką Maríą José Martínez, która zdjęcie umieściła na swoim profilu na Twitterze. Guardiola przypatrywał się również treningowi Szkota Andy’ego Murraya oraz Hiszpana Feliciano Lópeza.
Guardiola wciąż uczestniczy w wielu imprezach, które przeważnie nie mają wiele wspólnego z piłką nożną. Tym razem, ciesząc się widokiem gry najlepszych tenisistów świata, Pep odpoczywał na obiektach zlokalizowanych w publicznym parku Flushing Meadows.
Komentarze (32)