Xavi: Przyjaźń ponad wszystko

Looky

5 września 2012, 17:02

Sport

27 komentarzy

Xavi Hernández stwierdził, że nagroda Księcia Asturii, jaką otrzymał dziś wspólnie z Ikerem Casillasem, to wyróżnienie dla obecnej generacji piłkarzy, która z reprezentacją odniosła największe sukcesy.

- Ta nagroda to uznanie dla naszej pracy, dla naszego pokolenia piłkarzy, dla przyjaźni. Od 15 lat gramy ze sobą w reprezentacji Hiszpanii, zarówno w niższych kategoriach wiekowych, jak i seniorskiej kadrze. Jesteśmy bardzo dumni i daje nam to satysfakcję jako przedstawicielom hiszpańskiego futbolu. To powód do ogromnej radości - powiedział.

Xavi wspomniał, że podczas najbardziej napiętych relacji między członkami hiszpańskiej kadry (po derbowych meczach Barçy z Realem), pojednawczy gest Ikera Casillasa pozwolił na wprowadzenie spokoju. - Zawsze ze sobą rozmawiamy, bo jesteśmy w dobrych stosunkach. Swego czasu relacje były napięte, ale przyjaźń jest ponad wszystko - dodał.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze