Piqué porusza się o kulach

Looky

21 września 2012, 14:31

Sport

65 komentarzy

Gerard Piqué nie może normalnie chodzić o własnych siłach i czeka go kilka tygodni przerwy w grze. Wczoraj, maszerując o kulach, pojawił się w Ciutat Esportiva, aby rozpocząć proces leczenia zwichnięcia w lewej stopie.

Piqué chce być gotowy na mecz z Realem Madryt, który zaplanowany został na 7 października. Na razie jednak ostry ból uniemożliwia mu normalne poruszanie się. W ośrodku treningowym Barçy obecny był w czwartek również Carles Puyol, który również leczy uraz.

Jeśli chodzi o środkowych obrońców, Tito Vilanova ma w tej chwili do dyspozycji tylko Mascherano, Bartrę i Fontàsa. Jutro, w meczu z Granadą, na boisku rozbaczymy prawdopodobnie Bartrę.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (65)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze