Trening po meczu z Benficą

Looky

3 października 2012, 18:00

FCBarcelona.cat

23 komentarze

Po wczorajszym, ważnym zwycięstwie na Estadio Da Luz, piłkarze Barçy wrócili dziś do pracy w Ciutat Esportiva.

Piłkarze, którzy zagrali z Benficą odbyli delikatny trening, jednak z myślą o niedzielnym spotkaniu. Reszta graczy pracowała normalnie. Najbardziej zauważalny był brak Carlesa Puyola, który wczoraj zwichnął rękę. Reszta kontuzjowanych graczy realizowała swoje programy treningowe. Wśród nich, Gerard Piqué ćwiczył na siłowni.

Jutro zawodnicy będą mieć dzień wolny od pracy, a do zajęć powrócą w piątek.

Zobacz galerię z treningu

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (23)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze