Po wczorajszym, ważnym zwycięstwie na Estadio Da Luz, piłkarze Barçy wrócili dziś do pracy w Ciutat Esportiva.
Piłkarze, którzy zagrali z Benficą odbyli delikatny trening, jednak z myślą o niedzielnym spotkaniu. Reszta graczy pracowała normalnie. Najbardziej zauważalny był brak Carlesa Puyola, który wczoraj zwichnął rękę. Reszta kontuzjowanych graczy realizowała swoje programy treningowe. Wśród nich, Gerard Piqué ćwiczył na siłowni.
Jutro zawodnicy będą mieć dzień wolny od pracy, a do zajęć powrócą w piątek.
Komentarze (23)