Piqué nie zagra na Riazor

Robertinho

18 października 2012, 16:24

Mundo Deportivo

36 komentarzy

Gerard Piqué jeszcze nie wyleczył w pełni urazu stopy i nie zagra w sobotnim meczu z Deportivo.

Jak informuje na swojej stronie internetowej Mundo Deportivo Gerard Piqué nie jest jeszcze w stu procentach gotowy do gry po kontuzji lewej stopy. Obrońca Barcelony doznał urazu podczas spotkania ze Spartakiem Moskwa i początkowo miał pauzować około 2-3 tygodni.

Od tego czasu minął już prawie miesiąc i jak się okazuje zawodnik wciąż nie wyleczył kontuzji. Dlatego też Tito Vilanova nie chce ryzykować i środkowy obrońca nie zagra w sobotnim spotkaniu na Riazor z Deportivo la Coruña mając w perspektywie pojedynek z Celtikiem Glasgow w trakcie przyszłego tygodnia.

Szkoleniowiec Barcelony w najbliższym spotkaniu oszczędzi prawdopodobnie również Leo Messiego, który ma za sobą długą podróż i mecz reprezentacyjny. Argentyńczyk zacznie spotkanie na ławce i pojawi się na boisku jeżeli zajdzie taka potrzeba.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (36)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze