Gerard Piqué jeszcze nie wyleczył w pełni urazu stopy i nie zagra w sobotnim meczu z Deportivo.
Jak informuje na swojej stronie internetowej Mundo Deportivo Gerard Piqué nie jest jeszcze w stu procentach gotowy do gry po kontuzji lewej stopy. Obrońca Barcelony doznał urazu podczas spotkania ze Spartakiem Moskwa i początkowo miał pauzować około 2-3 tygodni.
Od tego czasu minął już prawie miesiąc i jak się okazuje zawodnik wciąż nie wyleczył kontuzji. Dlatego też Tito Vilanova nie chce ryzykować i środkowy obrońca nie zagra w sobotnim spotkaniu na Riazor z Deportivo la Coruña mając w perspektywie pojedynek z Celtikiem Glasgow w trakcie przyszłego tygodnia.
Szkoleniowiec Barcelony w najbliższym spotkaniu oszczędzi prawdopodobnie również Leo Messiego, który ma za sobą długą podróż i mecz reprezentacyjny. Argentyńczyk zacznie spotkanie na ławce i pojawi się na boisku jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Komentarze (36)