Pamiętacie Patricka Kluiverta i jego mecz z Mallorcą w 2003 roku? Holender najpierw strzelił bramkę samobójczą, a później doprowadził do wyrównania. Wczoraj taki niecodzienny "dublet" ustrzelił Jordi Alba, a w lidze angielskiej Wayne Rooney.
Alba otworzył wynik spotkania w 3. minucie i zamknął go w 79. Bramkę dla Barceony zdobył po świetnym podaniu Cesca, lecz trafił też do siatki Valdésa, lobując go technicznym zagraniem. 18 maja 2003 roku, w spotkaniu z Mallorcą, podobnej sztuki dokonał Patrick Kluivert, który najpierw strzelił na korzyść przyjazdnych z Balearów (w 22. minucie), a później doprowadził do wyrównania (w 72. minucie).
Wczoraj nie tylko Alba zaliczył "dublet". W wygranym meczu ze Stoke (4:2), Wayne Rooney najpierw zaliczył gola samobójczego (11. minuta), lecz później zrehabilitował się dwoma trafieniami - w 27. i 65. minucie.
Komentarze (50)