Alba jak Kluivert i Rooney

Looky

21 października 2012, 12:05

Mundo Deportivo

50 komentarzy

Pamiętacie Patricka Kluiverta i jego mecz z Mallorcą w 2003 roku? Holender najpierw strzelił bramkę samobójczą, a później doprowadził do wyrównania. Wczoraj taki niecodzienny "dublet" ustrzelił Jordi Alba, a w lidze angielskiej Wayne Rooney.

Alba otworzył wynik spotkania w 3. minucie i zamknął go w 79. Bramkę dla Barceony zdobył po świetnym podaniu Cesca, lecz trafił też do siatki Valdésa, lobując go technicznym zagraniem. 18 maja 2003 roku, w spotkaniu z Mallorcą, podobnej sztuki dokonał Patrick Kluivert, który najpierw strzelił na korzyść przyjazdnych z Balearów (w 22. minucie), a później doprowadził do wyrównania (w 72. minucie).

Wczoraj nie tylko Alba zaliczył "dublet". W wygranym meczu ze Stoke (4:2), Wayne Rooney najpierw zaliczył gola samobójczego (11. minuta), lecz później zrehabilitował się dwoma trafieniami - w 27. i 65. minucie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (50)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze