Po wczorajszym, zremisowanym meczu przeciwko Benfice, już ostatnim w grupie tej edycji Ligi Mistrzów, piłkarze Barcelony zaczęli dzień od teningu w Ciutat Esportiva. Leo Messi, tragiczny bohater wczorajszego wieczoru, trenował na siłowni.
Za to pierwszy raz w tym tygodniu z resztą grupy trenowali Andrés Iniesta i Jordi Alba (w poniedziałek i wtorek ćwiczyli na siłowni). Do reszty zawodników dołączyli również Alexis, Bartra i Dani Alves, którzy są na ostatniej prostej do ostatecznego wyleczenia swoich kontuzji. Z grupą ćwuczyli również Tello i Espinosa z Barçy B. Reszta zawodników drugiej drużyny wróciła pod opiekę trenera Eusebio Sacristána.
W końcu również Éric Abidal wrócił do wykonywania ćwiczeń na boisku. W piątek piłkarze dostaną wolne. Wrócą do treningów w sobotę w Sant Joan Despí, gdzie będą przygotowywać się do niedzielnego meczu z Betisem.
Komentarze (37)