Messi trenował na siłowni

Jan Kidawa

6 grudnia 2012, 20:33

FCBarcelona.cat

37 komentarzy

Po wczorajszym, zremisowanym meczu przeciwko Benfice, już ostatnim w grupie tej edycji Ligi Mistrzów, piłkarze Barcelony zaczęli dzień od teningu w Ciutat Esportiva. Leo Messi, tragiczny bohater wczorajszego wieczoru, trenował na siłowni.

Za to pierwszy raz w tym tygodniu z resztą grupy trenowali Andrés Iniesta i Jordi Alba (w poniedziałek i wtorek ćwiczyli na siłowni). Do reszty zawodników dołączyli również Alexis, Bartra i Dani Alves, którzy są na ostatniej prostej do ostatecznego wyleczenia swoich kontuzji. Z grupą ćwuczyli również Tello i Espinosa z Barçy B. Reszta zawodników drugiej drużyny wróciła pod opiekę trenera Eusebio Sacristána.

W końcu również Éric Abidal wrócił do wykonywania ćwiczeń na boisku. W piątek piłkarze dostaną wolne. Wrócą do treningów w sobotę w Sant Joan Despí, gdzie będą przygotowywać się do niedzielnego meczu z Betisem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (37)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze