Villa trenował na siłowni

Looky

17 stycznia 2013, 14:49

FCBarcelona.cat

26 komentarzy

Napięty terminarz meczów nie pozwala na odpoczynek. Po wczorajszym remisie z Málagą, drużyna trenowała dziś w Ciutat Esportiva, przygotowując się do spotkania z Realem Sociedad.

Piłkarze, którzy wybiegli w środę w podstawowym składzie, w czwartek wykonywali ćwiczenia regeneracyjne. Reszta, wraz z Isaakiem Cuencą i Markiem Muniesą, trenowała w grupie, realizując intensywny program, mając na uwadze mecz na Anoeta.

David Villa ponownie odbył zajęcia na siłowni. W piątek okaże się czy będzie do dyspozycji Tito Vilanovy na sobotnie spotkanie 20. kolejki la Liga.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (26)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze