Napięty terminarz meczów nie pozwala na odpoczynek. Po wczorajszym remisie z Málagą, drużyna trenowała dziś w Ciutat Esportiva, przygotowując się do spotkania z Realem Sociedad.
Piłkarze, którzy wybiegli w środę w podstawowym składzie, w czwartek wykonywali ćwiczenia regeneracyjne. Reszta, wraz z Isaakiem Cuencą i Markiem Muniesą, trenowała w grupie, realizując intensywny program, mając na uwadze mecz na Anoeta.
David Villa ponownie odbył zajęcia na siłowni. W piątek okaże się czy będzie do dyspozycji Tito Vilanovy na sobotnie spotkanie 20. kolejki la Liga.
Komentarze (26)