Arsène Wenger potwierdził to, o czym w zasadzie wiedzieliśmy od początku stycznia. Mimo licznych spekulacji, David Villa pozostanie w Barcelonie do końca sezonu.
- Barcelona nie chce sprzedać Villi. Bardzo stanowczo to pokazała - powiedział emendżer Arsenalu. Zapytany o to, czy były jakiekolwiek negocjacje, odpowiedział: "Nie". Francuz zapewnił również, że trenujący ostatnio z drużyną David Beckham nie zasili jego zespołu.
Słowa te zbiegły się z konferencją prasową Jordiego Roury, na której drugi trener potwierdził, że Villa, któremu dziś w nocy urodził się syn, zostanie w Barcelonie do końca sezonu.
Komentarze (98)