Wenger: Barça nie chce sprzedać Villi

Looky

29 stycznia 2013, 17:23

Sport

98 komentarzy

Arsène Wenger potwierdził to, o czym w zasadzie wiedzieliśmy od początku stycznia. Mimo licznych spekulacji, David Villa pozostanie w Barcelonie do końca sezonu.

- Barcelona nie chce sprzedać Villi. Bardzo stanowczo to pokazała - powiedział emendżer Arsenalu. Zapytany o to, czy były jakiekolwiek negocjacje, odpowiedział: "Nie". Francuz zapewnił również, że trenujący ostatnio z drużyną David Beckham nie zasili jego zespołu.

Słowa te zbiegły się z konferencją prasową Jordiego Roury, na której drugi trener potwierdził, że Villa, któremu dziś w nocy urodził się syn, zostanie w Barcelonie do końca sezonu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (98)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze