Villa trenował z drużyną

Ola

21 lutego 2013, 14:20

FCBarcelona.cat

79 komentarzy

Jak zwykle dzień po meczu, piłkarze, którzy zagrali wczoraj w podstawowym składzie, odzyskiwali dzisiaj siły w Ciutat Esportiva Joan Gamper.

Główną informacją z dzisiejszego treningu jest obecność Davida Villi. Napastnik uzgodnił z trenerami, że, zamiast pojechać do Mediolanu, zostanie w Barcelonie i będzie trenował indywidualnie. Był osłabiony po przebyciu kolki nerkowej. W ten czwartek Villa powrócił do treningów z drużyną i pracował intensywnie z tymi zawodnikami, którzy nie zagrali wczoraj na San Siro. Bañuz z Barçy B również wziął udział w sesji treningowej z pierwszą drużyną.

Zawodnikiem, który pracował indywidualnie, był Adriano Correia. Brazylijski obrońca nie pojechał do Mediolanu z powodu problemów ze ścięgnami podkolanowymi prawej nogi. Adriano kontynuuje swój proces powrotu do zdrowia.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (79)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze