Lekki trening, Pinto na siłowni

Wiktor

18 marca 2013, 13:46

Mundo Deportivo

9 komentarzy

Dzień po zwycięstwie nad Rayo odbył się lekki trening. Zgrupowania reprezentacji wyłączyły większość zawodników pierwszej drużyny z uczestnictwa w zajęciach.

W poniedziałek na Ciutat Esportiva miał miejsce bardzo spokojny trening. Wśród ćwiczących znajdowało się zaledwie dwóch piłkarzy z pierwszej drużyny - Éric Abidal i Jonathan dos Santos. Razem z nimi trenowali zawodnicy rezerw: Sergi Gómez, Oier, Bañuz, Araujo, Balliu, Espinosa, Joan Angel i Kiko Femenía.

Pinto, który grał we wczorajszym meczu z powodu zawieszenia Valdésa, nie uczestniczył w zajęciach. Zamiast tego odzyskiwał energię na siłowni.

Po niedzielnej wygranej z Rayo Vallecano 3:1 większość piłkarzy Barcelony wyjechała na zgrupowania reprezentacji. Powrót do gry w klubowych barwach nastąpi 30 marca w meczu przeciwko Celcie Vigo.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (9)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze