Messi ponownie z urazem

Ola

12 maja 2013, 21:18

Mundo Deportivo

184 komentarze

Lionel Messi wciąż odczuwa bóle mięśnia dwugłowego uda w prawej nodze i z tego powodu nie mógł dokończyć spotkania z Atlético Madryt.

Argentyńczyk musiał zejść z boiska w połowie drugiej części gry i nie mógł zostać zastąpiony przez innego zawodnika, bo Barça dokonała już trzech zmian.

Messi doznał kontuzji w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów przeciwko PSG i od tamtej pory gra bardzo nieregularnie. Zawodnik po opuszczeniu murawy udał się prosto do szatni w towarzystwie doktora Mediny.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (184)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze