Lionel Messi wciąż odczuwa bóle mięśnia dwugłowego uda w prawej nodze i z tego powodu nie mógł dokończyć spotkania z Atlético Madryt.
Argentyńczyk musiał zejść z boiska w połowie drugiej części gry i nie mógł zostać zastąpiony przez innego zawodnika, bo Barça dokonała już trzech zmian.
Messi doznał kontuzji w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów przeciwko PSG i od tamtej pory gra bardzo nieregularnie. Zawodnik po opuszczeniu murawy udał się prosto do szatni w towarzystwie doktora Mediny.
Komentarze (184)