Pep: Barça to zamknięty etap

Jan Kidawa

15 maja 2013, 12:27

118 komentarzy

Dlaczego Pep Guardiola uważa, że Barcelona to zamknięty etap, jak czuł się podczas swojego pierwszego meczu w roli trenera i co czuł odchodząc z klubu? Zapraszamy do obejrzenia filmu nagranego podczas konferencji Pepa w Argentynie, w trakcie której odpowiadał na pytania dzieci.

- Uważam, że to zamknięty etap. Życie człowieka to narodziny, dorastanie, ślub, dzieci. Podobnie było z Barçą, skończyło się. To był etap, fantastyczny etap w moim życiu, który się zakończył - powiedział Pep zapytany o to, czy kiedyś wróci na Camp Nou.

Napisy: Jan Kidawa, FCBarca.com; jeśli nie widać napisów, naciśnij przycisk "CC" na playerze.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (118)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze