Dlaczego Pep Guardiola uważa, że Barcelona to zamknięty etap, jak czuł się podczas swojego pierwszego meczu w roli trenera i co czuł odchodząc z klubu? Zapraszamy do obejrzenia filmu nagranego podczas konferencji Pepa w Argentynie, w trakcie której odpowiadał na pytania dzieci.
- Uważam, że to zamknięty etap. Życie człowieka to narodziny, dorastanie, ślub, dzieci. Podobnie było z Barçą, skończyło się. To był etap, fantastyczny etap w moim życiu, który się zakończył - powiedział Pep zapytany o to, czy kiedyś wróci na Camp Nou.
Napisy: Jan Kidawa, FCBarca.com; jeśli nie widać napisów, naciśnij przycisk "CC" na playerze.
Komentarze (118)