Barça musi dalej negocjować, by pozyskać Neymara. Dzisiaj brazylijski klub odrzucił ofertę ekipy z Camp Nou – informuje kataloński Sport.
Santos mówi „nie”. Oferta Barcelony, która opiewała na 23 miliony euro, została odrzucona przez zarząd Santosu. To druga propozycja Barcelony, która została wyrzucona do kosza. W pierwszej włodarze Barçy oferowali 17 milionów euro.
Prezydent brazylijskiego klubu, Odilo Rodrigues, powiedział po spotkaniu z przedstawicielami Barcelony: „Dokonaliśmy przeglądu ofert i stwierdziliśmy, że nie spełnia naszych oczekiwań. Nie akceptujemy jej”.
Mimo niepowodzenia, negocjacje nie zostały przerwane. Barcelona, jeśli tylko zwiększy kwotę transferu, może liczyć na szczęśliwy finał.
MD: Santos chce 50 milionów
Dziennikarze Mundo Deportivo dodają, że oferta Barcelony była zdecydowanie zbyt niska, ponieważ Santos sprzeda swojego zawodnika za minimum 50 milionów euro. Wynika to z faktu, iż brazylijski klub nie posiada pełni praw do gracza (55%). Resztą dysponuje spółka DIS (40%) oraz Teisa (5%). 50 milionów to minimalna kwota, która zadowoliłaby wszystkie strony.
Warto dodać, że kontrakt Neymara kończy się 30 czerwca 2014 i po Mundialu w Brazylii młody piłkarz będzie mógł zmienić klub całkowicie za darmo.
Komentarze (531)