Piłkarze pierwszego zespołu trenował dziś w Ciutat Esportiva, przygotowując się do niedzielnego meczu z Espanyolem. Zajęcia poprowadził Jordi Roura.
W treningu wziął udział Gerard Piqué, który wczoraj był nieobecny, bowiem za zgodą klubu poleciał do Stanów Zjednoczonych. Z grupą ćwiczyli również Adriano i Alves, którzy ostatnio zmagali się z drobnymi dolegliwościami.
Éric Abidal realizował swój program powrotu do zdrowia po mikronaderwaniu mięśnia płaszczkowatego lewej nogi. Francuz pojawił się na murawie, ale ćwiczył indywidualnie. Carles Puyol realizował swój program, a Leo Messi wykonywał prace fizjoterapeutyczne.
W zajęciach wzięli udział Víctor Valdés i José Manuel Pinto oraz bramkarz Barçy B, Jordi Masip.
Komentarze (29)