Abidal rozpoczął pracę na boisku

Looky

24 maja 2013, 20:00

FCBarcelona.cat

29 komentarzy

Piłkarze pierwszego zespołu trenował dziś w Ciutat Esportiva, przygotowując się do niedzielnego meczu z Espanyolem. Zajęcia poprowadził Jordi Roura.

W treningu wziął udział Gerard Piqué, który wczoraj był nieobecny, bowiem za zgodą klubu poleciał do Stanów Zjednoczonych. Z grupą ćwiczyli również Adriano i Alves, którzy ostatnio zmagali się z drobnymi dolegliwościami.

Éric Abidal realizował swój program powrotu do zdrowia po mikronaderwaniu mięśnia płaszczkowatego lewej nogi. Francuz pojawił się na murawie, ale ćwiczył indywidualnie. Carles Puyol realizował swój program, a Leo Messi wykonywał prace fizjoterapeutyczne.

W zajęciach wzięli udział Víctor Valdés i José Manuel Pinto oraz bramkarz Barçy B, Jordi Masip.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (29)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze