David Villa: Podeszliśmy do meczu na serio

Ola

21 czerwca 2013, 10:34

Sport

75 komentarzy

David Villa, autor trzech bramek w meczu Pucharu Konfederacji z Tahiti, cieszył się, że mógł zadedykować gole dzieciom i pochwalił przeciwników za postawę.

- Musimy być im wdzięczni za profesjonalizm, z jakim walczyli. Przez cały mecz nie faulowali nas złośliwie. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ, choć rywal nie był trudny, ważne było by skupić wszystkie zmysły na boisku - zadeklarował napastnik w rozmowie z Telecinco.

- Podeszliśmy do meczu na serio i to jest godne pochwały. Udało mi się strzelić po bramce dla każdego z moich dzieci. Jestem zadowolony z trzech goli, z tego, że zagrałem i mogłem zadedykować im bramki, bo od jakiegoś czasu ich nie widziałem. Mam nadzieję, że cieszyli się meczem z mamą - dodał Asturyjczyk.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (75)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze